ШКІЛЬНІ НАБОРИ ХІМРЕАКТИВІВ ДЛЯ КАБІНЕТУ ХІМІЇ

Хімічні речовини і допоміжні матеріали згідно  наказу Міністерства освіти і науки України 22.06.2016 № 704

Типовий перелік визначає вимоги до засобів навчання та обладнання, якими повинні бути обладнані кабінети біології, географії, математики, фізики та хімії загальноосвітніх навчальних закладів, враховуючи вимоги новітніх технологій викладання предметів природничого циклу.

Цей Типовий перелік забезпечує єдині підходи і вимоги до рівня надання освітніх послуг природничо-математичного напряму та рівні умови здобуття освіти для всіх учнів, визначає загальні та спеціальні вимоги до матеріально-технічного обладнання кабінетів природничо-математичних предметів і є обов'язковим для засобів навчання та навчального обладнання, що будуть закуповуватися після набрання чинності цим наказом, для використання в загальноосвітніх навчальних закладах державної та комунальної форми власності та рекомендаційним для навчальних закладів іншої форми власності

Реактиви знаходяться в пластикових або скляних посудинах . На етикетках зазначений обсяг, найменування речовини. Застосування описано в методичних рекомендаціях вчителя. Використовувати речовини слід з обережністю і за призначенням. Рекомендується зберігати там, де дотримуються зазначених рекомендації до зберігання. Берегти від відкритого вогню.

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH