Вапно хлорне 1-сорт.

Хіти: 1663
ВКАЖІТЬ ВАГУ:
Ціна: 730.00 ГРН
Кількість:

Опис:

Хлорне вапно - порошкоподібний продукт білого кольору лужної реакції, має запах хлору, суміш різних солей кальцію. Якість хлорного вапна визначається вмістом в ній активного хлору (хлор, який витісняється при дії на хлорне вапно кислот). Хлорне вапно містить 35-32-26% активного хлору. При розчиненні у воді утворює суспензію. Осад складається з нерозчинних солей СаСОЗ Са (ОН) 2.

Хлорне вапно володіє сильною окислюючою дією, у зв'язку з чим можливі зниження міцності тканин і корозія виробів з металу. Хлорне вапно - нестійке хімічна сполука, швидко розкладається під дією вуглекислоти, вологи, світла, високої температури. Навіть при правильному зберіганні хлорного вапна (в щільній дерев'яній пли залізної тарі, захищеної від корозії, в сухому прохолодному приміщенні)

Застосовується в якості сильного окислювача в текстильній і паперовій промисловості для відбілювання тканин і целюлози, в деяких хімічних виробництвах для отримання хлороформу, хлорпікрин, як дегазаційного і дезинфікуючий засіб, для знезараження грунту близько зерносховищ від шкідників комор.

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH