Вапно натронне (ч)

Хіти: 2856
ВКАЖІТЬ ВАГУ:
Ціна: 108.00 ГРН
Кількість:

Опис:

Натронне вапно являє собою суміш гашеного вапна і розчину їдкого натру, і проводиться в лабораторних умовах у вигляді пористих гранул білого або рожевого кольору. Натронне вапно не має запаху. Існує натронне вапно з цветоіндікаціей (в процесі абсорбції змінює колір) і без такої.


Застосування натронного вапна

Натронне вапно (також має назву натрове вапно) має широку сферу застосування - починаючи від хімічних лабораторій, і закінчуючи підводними човнами і космічними кораблями.
Головним чином, натронне вапно застосовується в якості сорбенту вуглекислого газу в протигазах, автономних апаратах для дихання під водою (акваланги), респіраторах, барокамерах та інших системах дихання. Також використовується в медичному обладнанні для штучного наркозу (у випадках, коли анестезія проводиться через дихальні шляхи пацієнта) і штучної вентиляції легенів.
Зберігання та експлуатація.
Оскільки натронне вапно має властивість абсорбувати вологу і кислі гази з повітря, необхідно уважно дотримуватися умов зберігання, експлуатації та транспортування - зберігати в герметичній, щільно закритій тарі, уникати потрапляння повітря, вологи і сонячного світла.
Не допускати прямого контакту зі слизовими оболонками і шкірою
Повторне використання натронной вапна вкрай небажано.

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH