Алюміній металевий (стружка), хч

Хіти: 824
ВКАЖІТЬ ВАГУ:
Ціна: 564.00 ГРН
Кількість:

Фізичні властивості алюмінію

Алюміній - м'який, легкий, сріблясто-білий метал з високою тепло- і електропровідністю. Температура плавлення 660 ° C.

До переваг алюмінію і його сплавів слід віднести його малу щільність (2,7 г / см3), порівняно високі характеристики, хорошу тепло- і електропровідність, технологічність, високу корозійну стійкість. Сукупність цих властивостей дозволяє віднести алюміній до числа найважливіших технічних матеріалів.

Застосування

Алюміній широко застосовується як конструкційний матеріал. Основні переваги алюмінію в цій якості - легкість, податливість штампуванні, корозійна стійкість (на повітрі алюміній миттєво покривається міцною плівкою Al2O3, яка перешкоджає його подальшому окисленню), висока теплопровідність, неотруйні його з'єднань. Зокрема, ці властивості зробили алюміній надзвичайно популярним при виробництві кухонного посуду, алюмінієвої фольги в харчовій промисловості і для упаковки.

Впровадження алюмінієвих сплавів в будівництві зменшує металоємність, підвищує довговічність і надійність конструкцій при експлуатації їх в екстремальних умовах (низька температура, землетрус і т.п.).

Алюміній знаходить широке застосування в різних видах транспорту. На сучасному етапі розвитку авіації алюмінієві сплави є основними конструкційними матеріалами в літакобудуванні. Алюміній і сплави на його основі знаходять все більш широке застосування в суднобудуванні. З алюмінієвих сплавів виготовляють корпуси суден, палубні надбудови, комунікацію і різного роду суднове устаткування.

Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH