Контакт

Адреса:
Юридична адреса: Україна, Київ 04080, вул. Корабельна 8, оф.1
Фактична адреса: Україна, Київ 04080, вул.Корабельна 8, оф.1
Режим роботи офісу: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 (без перерви)
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон:
(044) 467-51-45, 467 -51-46
Факс:
(044) 467-51-47
Мобільний:
(067) 112-10-77, (066) 793-67-64, (063) 959-33-07

Контактна форма

Надіслати електронного листа
(необов'язково)

Інша інформація

Інша інформація:

 

Шлях №1
Вихід з М. Почайна (Петрівка) «Книжковий ринок», ліворуч книжковий ринок, праворуч речовий.
Повертаємо на право до речового ринку, проходимо повз магазин EVA. Відразу за магазином на право будуть сходи через ж / д шлях, піднімаємося по них і проходимо весь міст. Спускаємося, ліворуч вул. Електриків, а праворуч вихід на вул Аляб'єва. Повертаємо на право, переходимо через жд шлях до вул Аляб'єва, з лівого боку від вас буде фабрика Галант, а з правого - завод Протекон
Йдемо прямо між ними, повертаємо направо і проходимо через територію заводу Протекон. Доходимо до перехрестя - це буде вул Корабельна. Повертаємо на право, йдемо до кінця вулиці, орієнтуємося на те що з правого боку буде служба доставки САТ, за САТом - останній номер - це Корабельна, 8. Прямо перед вами буде жд шлях, з правого боку будуть сірі ворота зі шлагбаумом
Заходимо у ворота, перед вами буде двоповерхова будівля. Піднімаємося сходами, заходимо в будівлю, шукаємо зліва офіс №1.

 

Шлях №2
Вихід з М. Почайна (Петрівка) «Книжковий ринок», ліворуч книжковий ринок, праворуч речовий.
Повертаємо на право до речового ринку, проходимо повз магазин EVA. Відразу за магазином на право будуть сходи через ж / д шляху, піднімаємося по ній і доходимо до середини моста, на праву сторону буде спуск з мосту на середню платформу.
Спускаємося, проходимо всю платформу, в кінці перону буде «приставні сходи». Спускаємося по ній на жд шляху і переходимо їх, потрапляємо на вулицю Корабельна.
Ви виходите прямо до адресою Корабельна, 8. З правого боку будуть сірі ворота зі шлагбаумом. Заходимо у ворота, перед вами буде двоповерхова будівля. Піднімаємося сходами, заходимо в будівлю, шукаємо зліва офіс №1.